Etykiety

sobota, 28 listopada 2015

Czarny piątek w Polsce

Wczorajszy czarny piątek mimo wszystko zaliczyłam do udanych ,mimo dziwnych praktyk niektórych sprzedawców .Kupiliśmy kurtke dla szwagra rzeczywista przecena była z 70 zł na 30 ale przechodząc koło zabawek trafiłam na kilka perełek .Parędni temu siostra kupowała po przecenie zestaw Piny Pon dla młodej na święta za 50 zł z 70 ciu .Wczoraj był za 99 zł - 50% tak samo laki z tańszych Barbie które do piątku były mniej wiecej po 30 , wczoraj przecena z 50 zł na tę samą cene :) Przy kasach wafelki , cena dotychczasowa 45 gr wczoraj 1zł -50 % czyli jeszcze drozej .Wychodzi na to że u nas czarny piątek to jednak nie to samo co w USA :)

3 komentarze:

  1. To częste praktyki w naszych sklepach,wspaniałe zagrywki psychologiczne.Skupiamy wzrok na slowie " obnizka", " taniej",wylaczamy logiczne myslenie i rzucamy sie na towar,w.obawie,zeby tylko.ktos nas nie ubiegl!

    OdpowiedzUsuń
  2. To częste praktyki w naszych sklepach,wspaniałe zagrywki psychologiczne.Skupiamy wzrok na slowie " obnizka", " taniej",wylaczamy logiczne myslenie i rzucamy sie na towar,w.obawie,zeby tylko.ktos nas nie ubiegl!

    OdpowiedzUsuń
  3. U nas jeszcze te promocje jeszcze nie są aż tak spektakularne :)

    OdpowiedzUsuń